+86-373-3020116
Brugerdefineret BWP Transfer Trolley
video
Brugerdefineret BWP Transfer Trolley

Brugerdefineret BWP Transfer Trolley

Custom BWP Transfer Trolley Custom BWP Transfer Trolley: Løsningen på dine industrielle transportproblemer Er du træt af at kæmpe med transport af tungt udstyr og færdigvarer i dit industrielle arbejdsområde? Led ikke længere end den brugerdefinerede BWP Transfer Trolley. Denne manual...
Send forespørgsel
Product Details ofBrugerdefineret BWP Transfer Trolley

Brugerdefineret BWP Transfer Trolley


Brugerdefineret BWP Transfer Trolley: Løsningen på dine industrielle transportproblemer

Er du træt af at kæmpe med transport af tungt udstyr og færdigvarer i dit industrielle arbejdsområde? Led ikke længere end den brugerdefinerede BWP Transfer Trolley. Denne manuelle pushcart er designet til at håndtere selv de tungeste byrder med lethed, hvilket gør transport til en leg på dit lager, værksted eller fabrik.



Med sin robuste ramme og store vægtkapacitet er BWP Transfer Trolley den perfekte løsning til at flytte tungt maskineri, færdigvarer og andre store genstande i hele dit arbejdsområde. Og med sit alsidige design kan det nemt tilpasses til dine specifikke behov, med muligheder for flere niveauer, justerbare paneler og brugerdefinerede konfigurationer.

Ikke alene er BWP Transfer Trolley en smart investering til ethvert industrielt arbejdsområde, men den hjælper også med at forbedre sikkerheden ved at reducere risikoen for ulykker og skader forbundet med manuel løft og håndtering. Og med sin holdbare konstruktion og lave vedligeholdelseskrav er den sikker på at levere pålidelig service i mange år fremover.

Opgrader dine industrielle transportmuligheder i dag med Custom BWP Transfer Trolley. Kontakt vores team for at lære mere om, hvordan denne alsidige og pålidelige pushcart kan hjælpe med at strømline dine operationer og forbedre sikkerheden i dit arbejdsområde.

BWP Transfer Trolley Case:

BWP

Rail Cart parameter:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nominel belastning (T)21020305063150
Bordstørrelselængde (L)20003600400045005500560010000
Bredde (W)1500200022002200250025003000
Højde (H)4505005506006507001200
Hjulafstand (mm)1200260028003200420043007000
Hjuldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Frihøjde (mm)50505050507575
Motoreffekt (Kw)11.62.23.556.315
Batterikapacitet (Ah)180160180250330400600
Batterispænding (V)24484848484872
Køretid ved fuld belastning4.324.843.53.332.9
Løbedistance for én opladning (Km)6.57.24.84.243.63.2
Max hjulbelastning (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Populære tags: brugerdefineret bwp-overførselsvogn, Kina, producenter, leverandører, fabrik, tilpasset, fremstillet i Kina

Du kan også lide

Send forespørgsel

(0/10)

clearall